• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Охорона та безпека життя дитини
Проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дошкільнят «Безпека життя дитини» з 20.11.2017 по 24.11.2017 року.
9 вересня у закладі відбулася виставадля малят по ОБЖД "Правила дорожнього руху".
Питання безпеки малят на дорозі та формування навичок безпечної поведінки є дуже важливими.Герої вистави« Правила дорожнього руху » показали малятам, яка поведінка є безпечною ,а також звернули увагу на те, що може бути небезпечни.Веселі герої ,майстерне виконання ролей , яскраві костюми , кумедні ситуації та цікаві ігри не залишили байдужими ні дітей ні дорослих .Сподіваємося малята пам.ятатимуть корисні поради Регулювальника.

/Files/images/IMG_7440.JPG

/Files/images/IMG_7432.JPG

ОБЖД - літній оздоровчий період 2016 року

З метою додаткового проведення масово — роз'яснювальних заходів серед дітей та дорослих щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та здобуття навичок дій в разі виникнення надзвичасйних ситуацій різного характеру, а також враховуючи, що влітку підвищується ризик виникнення надзвичайних подій за участю дітей, особливо під час дозвілля у літній період в ДНЗ № 23 "Дзвіночок" планується проводитись робота в трьох напрямках:
- Робота з педагогічним колективом,
- Робота з батьками.
- Робота з дітьми.
Проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дошкільнят «Безпека життя і здоров’я дитини» з 21.11.2016 року по 25.11.2016 року.

Правильна та своєчасна підготовка маленьких дітей до ролі пішоходів має особливе значення у вирішенні проблеми безпечного руху на дорогах. Незнання малятами елементарних правил дорожнього руху часто призводить до винекнення дорожньо-транспортнх пригод, під час яких діти ризикують здоров'ям,а часто, на жаль, навіть життям.

Саме тому одним із першочергових завдань батьків і вихователів дошкільного навчального закладу є цілеспрямована та послідовна робота щодо профілактики та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Це вкрай важливе питання вихователі вирішують за допомогою повчальних казочок на тему безпеки дорожнього руху. Як відомо, будь-яку тему малята засвоюють та запам'ятають легше, якщо вона буде подана у формі гри.

/Files/images/IMG_4224.JPG/Files/images/CAM03077.jpg

Протягом тижня вихователі поглиблювати знання дітей про навколишнє, формували в них готовність до розв.язання різних життєвих ситуаціях, в яких вони можуть опинитися. Адже діти допитливі і безстраші і вони ще не набули негативного досвіду тому, щоб не потрапили в небезпечні ситуації вихователі з батьками організували екскурсію до музею пожежної охорони.Там діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Пожежники пояснили вихованцям чому не припустимо бавитися сірниками та легкозаймистими речовинами. А протягом тижня вихователі закріпили знання з дітьми про правила користування побутовою технікою. Використовуючи сюжетні картинки, дидактичні ігри,художні твори.

/Files/images/vihovatel-metodist/CAM04519.jpg/Files/images/vihovatel-metodist/CAM04556.jpg

/Files/images/CAM03075.jpg/Files/images/CAM03065.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 125